BİZ KİMİZ

MEY KOZMETİK

Kuruluşumuzun temelleri 2004 yılında Yönetim kurulu başkanı Sn. Yavuz GÜNAYDIN öncülüğünde bir aile şirketi olarak İkitelli de atılmıştır. Mey kozmetiğin kuruluş aşamasında en temel amacı, Kimya, kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri gibi ürünlerle Hızlı tüketim malları sektöründe

Türkiyenin saygın firmaları arasında yer almaktır. Türkiyenin yenilikçi üretim fabrikalarından olan firmamız, yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Başarımızın arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır, bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yaralanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan Mey kozmetik, 
büyümesini her geçen gün sürdürürken, 100 kişinin üzerinde personel istihdam etmektedir. Tuzla Deri organize sanayi bölgesinde bulunan 10.000m2’lik modern fabrikamızda kozmetik ve kimya ürünlerinin yanında, kendi fabrikamızın ihtiyaçlarına yönelik grafik ,plastik kalıp, şişe, kapak ve ambalaj imalathanesinide bünyemizde bulundurmaktadır.

Üretmiş olduğu ürünlerin yüzde ellisini dünyanın otuz degişik ülkesine ihraç eden firmamız, ayrıca private label ürünler konusunda da son derece uzmandır, ulusal zincirlerin yanında yurt içesindeki bir çok ulusal markanın da tedarikçiliğini üslenmiş ve başarıyla yürütmaktedir.

Biz, çalışanlarımızın ve tüketicilerimizin sağlığına itibar eder, çevreye saygılı, kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde, güvenli bir çalışma ortamı yaratırız .